ЯК СТАТИ СУРОГАТНОЮ МАМОЮ?
З медичної точки зору, це жінка, яка виношує генетично чужу їй дитину: продукт запліднення, отриманий з біоматеріалу реципієнтів.
Найважливіша вимога законодавства України – сурмама не повинна бути генетичною матір’ю малюка, що виношується: у них різні ДНК, різні групи крові, відсутня будь-яка генетична спорідненість.
Сурогатне материнство – це заключна ланка в ланцюжку лікування безпліддя. Як правило, перш ніж скористатися можливостями цієї технології, майбутні батьки проходять через роки лікування та самостійних спроб. Тому для більшості сімей сурмама є останнім кроком, до якого вдаються лише коли надії вирішити питання дітонародження іншим шляхом вже не залишається.
Саме з цих причин до сурогатних мам пред’являються підвищені вимоги: у плані віку, фізичного та психічного здоров’я, способу життя.
Наші потенційні сурогатні мами:
- Жінки 20-40 років, які вже мають власнонароджених дітей не молодше 1 року і не годують грудьми
- Обов’язковий інтервал після кесаревого розтину – мінімум 14 місяців. Для окремих програм розглядаються кандидатки з двома кесаревими розтинами.
- Сімейний стан ролі не грає, але в разі офіційного шлюбу чоловік повинен буде підписати нотаріальну згоду на вашу участь у програмі
- Кандидатки з негативним резусом здають додатковий аналіз щодо наявності антирезусних антитіл
- Зріст – від 155 см, вага – 49-85 кг
- Відсутність венеричних захворювань, а також складних травм, гепатитів, ВІЛ та, зрозуміло, шкідливих звичок.
- Середній розмір винагороди сурогатної мами на 2023 рік – 16-18 000 євро, без урахування щомісячних виплат. Додатково оплачуються одяг, двійня, кесарев розтин. Сумарна компенсація може сягати 25-27 000 євро.
Наші програми можуть реалізовуватися як на території України, так і за межами країни, залежно від юридичної ситуації майбутніх батьків.
Найчастіше виїзні програми проходять у Чехії – як ембріотрансфери, так і пологи. Ця країна нейтрально ставиться до сурогатного материнства, не забороняючи його та не переслідуючи учасників процесу, завдяки чому ми можемо абсолютно легально проводити там окремі етапи програми.
Якщо програма передбачає виїзд, вона здійснюється у супроводі координатора-перекладача.
Виїзд на перенесення ембріонів займає зазвичай кілька днів, а вся підготовка та попередні обстеження проводяться у Києві.
Виїзд на пологи відбувається терміном до 34 тижнів за умови нормального перебігу одноплідної вагітності.
Після народження малюка нам зазвичай достатньо тижня для оформлення необхідних документів та повернення сурогатної мами додому.
Рекомендуємо також заповнити Анкету Сурогатної мами.
Дізнатися про актуальні програми ви зможете, підписавшись на нашу групу у Facebook.